Loading...

سوالات متداول

1)از چه طریقی می توانم درخواست خدمات خودرو را ثبت نمایم؟ 

  • مراجعه به سایت و ثبت درخواست خدمات
  • تماس تلفنی با پشتیبانی ناجی کار
  • استفاده از ربات تلگرام ناجی کار

2)ایا باید به پرسنل «ناجی کار» انعام پرداخت کرد؟ 
خیر . شما بعنوان مشتری هیچ گونه انعام یا پاداشی به پرسنل ناجی کار پرداخت نخواهید کرد . تنها از طریق امتیاز دادن به پرسنل در انتهای انجام خدمت می توانید به پیشرفت سازمانی ایشان کمک نمایید.

3)چگونه می توانم صورت حساب خدمات را دریافت و آن را پرداخت نمایم؟

  • پس از اتمام خدمات فاکتور آنلاین برای شما ارسال می شود و میتوانید براحتی برای پرداخت آن اقدام نمایید.
  • امکان ارسال فاکتور چاپی نیز در صورت هماهنگی وجود داشته و می توانید از طریق دستگاه کارتخوان همراه پرسنل برای پرداخت اقدام فرمایید.
  • پرداخت هزینه خدمات بصورت کارت به کارت و از طریق شماره کارت اعلام شده در بخش (تماس با ما)امکان پذیر است.

4)وارد نمودن و یا بازگو کردن اطلاعات مربوط به خودرو زمان بر است. آیا در هر بار مراجعه جهت درخواست یک سرویس می بایست این اطلاعات را اعلام نمود؟

خیر،پس از اولین سرویس،اطلاعات شما و خودرو در ناجی کار ذخیره شده و کد اشتراک در اختیار شما قرار خواهد گرفت،با استفاده از این کد و اعلام آن هنگام تماس بعدی،درخواست شما به سهولت ثبت و انجام می شود.

5)نیرویی که از طرف ناجی کار جهت انجام خدمات خودرو مراجعه می کند، در استخدام شرکت می باشد و یا اینکه ناجی کار مانند بسیاری از شرکت ها نقش واسطه را ایفا می نماید؟

تمامی نیروها به طور رسمی در استخدام شرکت می باشند. این نیروها ساعت ها آموزش دیده اند تا بهترین خدمات در محل خودرو را به شما ارائه دهند.

6)آیا امکان ارائه دو یا چند سفارش همزمان وجود دارد ؟ 

خیر ، هر مشتری در هر لحظه تنها میتواند یک سفارش ثبت کند  و تا زمانی که آنرا نهایی نکرده نمی تواند اقدام به سفارش بعدی نماید.

7)آیا قبل از انجام سفارش بایستی هزینه فاکتور را پرداخت نمایم؟ 

خیر، مادامی که نسبت به تایید نهایی سفارش خود اقدام نکرده باشید، فاکتور آنلاین برای شما ارسال نشده و نیاز به پرداخت آن نمی باشد، حتی میتوانید این مبلغ را در محل خودتان به ناجی کار پرداخت نمایید.

9) چگونه می توانم هزینه های یک سفارش را پرداخت کنم؟

دو روش برای پرداخت یک سفارش وجود دارد : 1.پرداخت بصورت آنلاین : که با کلیک بر روی لینک ارسالی به درگاه بانک متصل شده و پرداخت سفارش انجام میگیرد، 2.پرداخت در محل : پرداخت بصورت نقد یا کارت خوان در همان روز موعد انجام سفارش صورت میگیرد،3-پرداخت بصورت کارت به کارت.

10)آیا امکان تغییر روز و ساعت سرویس درخواستی وجود دارد؟

بله ، تا زمانی که سفارش خود را تایید نهایی نکرده باشید میتوانید به تغییر سفارش اعم از جزییات ، روز و ساعت انجام سرویس و .. اقدام نمایید.

11) آیا در ناجی کار فروش قطعه بصورت آزاد وجود دارد ؟

در فروشگاه انلاین ناجی کار فروش قطعات اصل  بصورت ازاد و بدون انجام سرویس بر روی خودرو شما وجود دارد.

12)جهت ثبت سفارش آنلاین باید در سایت ناجی‌کار عضو شد ؟

خیر،برای راحتی هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز،احتیاج به عضویت در سایت نیست و ثبت سفارش در کسری از دقیقه انجام شده و سپس پرسنل پشتیبانی ناجی‌کار با شما تماس خواهند گرفت.

نظرات